846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

Увага! Повідомлення! Щодо звернення Президенту України Зеленському В.О..

(0 votes)
Створенно 
on 29/04/2020

Шановні мешканці смт. Сергіївка!

Усі ви розумієте, що в зв’язку з карантинними заходами щодо пандемії коронавірусу COVID-19, курортний сезон 2020 року знаходиться під великою загрозою. Більша частина мешканців селища та сусідніх сіл може залишитися без роботи. Селищний голова Вовченко І.В. та депутати селищної ради прийняли рішення звернутися до Президента України Зеленського В.О. відкритим листом, з метою привернути увагу до критичного положення, яке складається у нашому курорті. Також, копії листа відправлено: прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А., голові Верховної Ради України Разумкову Д.О., міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І.Р., міністру соціальної політики України Лазерній М.В., голові комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Третьяковій Г.М., голові комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики України Ткаченко О.В.,  народному депутату України Скорику М.Л., народному депутату України Ткаченко О.М., голові Одеської обласної ради Паращенку С.В., голові Одеської державної адміністрації Куциму М.В..

Текст звернення:

Шановний Володимире Олександровичу!

Селище Сергіївка – є Чорноморським кліматобальнеологічним курортом з високими стандартами дитячого оздоровлення та санаторного лікування, які визначаються природно-лікувальним потенціалом Будацького лиману та Чорного моря.

Курортними закладами селища є дитячі оздоровчі табори та санаторії, в яких щорічно оздоровлюється понад 15000 дітей та 10000 учасників АТО, чорнобильців, осіб з інвалідністю. Тому дані заклади є бюджетоутворюючими для селища Сергіївка Одеської області.

Однак, цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 кошти      обласних бюджетів, які передбачалися на дитяче оздоровлення, перенаправляються на фінансування заходів по боротьбі з пандемією, що унеможливлює заплановане оздоровлення дітей та роботу дитячих оздоровчих таборів та санаторіїв влітку 2020 року.

При цьому незадіяність дитячих оздоровчих таборів та санаторіїв в оздоровчий сезон 2020 року призведе до того, що більша частина мешканців селища залишаться без роботи, а відповідно без грошей та джерел існування.

В свою чергу невиконання дохідної частини селищного бюджету не дозволить надати муніципальну підтримку тим верствам населення, які її потребуватимуть, та не дозволить втримати житлово-комунальне господарство селища в належному працездатному стані.

При цьому вважаємо, що перебування дітей в умовах карантину з березня по теперішній час потребує їх оздоровлення в період червня-вересня цього року з використанням лікувальних природних ресурсів Будацького лиману та морського узбережжя, де розміщуються лікувальні пляжі з такими кліматотерапевтичними процедурами як аеротерапія, геліотерапія, таласотерапія.

У зв’язку з викладеним, з метою недопущення зриву оздоровчого сезону цього року, який визначає соціально-економічний стан територіальної громади смт Сергіївка Одеської області,

просимо Вас:

1.Взяти критичну ситуацію, що склалася у сфері фінансування дитячого оздоровлення, під особистий контроль задля забезпечення реалізації заходів з дитячого оздоровлення в 2020 році в смт Сергіївка Одеської області.

2.Вжити всі можливі заходи з  повного та своєчасного фінансування з Державного та обласних бюджетів дитячого оздоровлення в 2020 році в смт Сергіївка Одеської області.

З повагою, Сергіївський селищний голова І.В. Вовченко, депутати Сергіївської селищної ради VII скликання.

Скани звернення:

Остання модифікація Среда, 29 Апрель 2020 09:37