846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

Урядова делегація в смт Сергіївка.

(0 votes)
Створенно 
on 09/06/2020

Вчора наше селище з робочим візитом відвідала урядова делегація на чолі з секретарем Національної інвестиційної ради при Президентові України Леваном Варшаломідзе та головою Одеської облдержадміністрації Максимом Куцим. 

Презентували високопосадовцям наш курорт Сергіївський селищний голова Ігор Вовченко та начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської облдержадміністрації Олександр Шека.

Мета робочого візиту – визначення напрямків розвитку курорту Сергіївка та майбутньої Сергіївської ОТГ як цільної туристичної локації, в якій будуть презентовані усі види туризму – лікувального, дитячо-оздоровчого, спортивного, гастрономічного, зеленого та інших.

Леван Варшоломідзе підкреслив, що вдале розташування, збережена лікувальна база та інфраструктура селища у поєднанні з чарівною природою визначають для курорту реальну перспективу розвитку вже найближчими роками. Національна інвестиційна рада при Президентові України в теперішній час розглядає проект розвитку смт Сергіївка як курорту місцевого значення, що був розроблений спільними зусиллями Сергіївської селищної ради та Одеської облдержадміністрації. Вже зараз можна говорити, що майбутнє Сергіївки, як одного з ведучих лікувально-оздоровчих курортів України, це питання найближчого часу.

Селищний голова Ігор Вовченко зазначив, що окремі особливо важливі для розвитку Сергіївки проблеми потребують державної допомоги вже зараз, а саме: багаторічний спір з Шабівською ОТГ за морську косу; судова справа за фактом вилучення 185 гектарів землі, що належали Сергіївській громаді; потреба капітального ремонту доріг та реконструкції очисних споруд селища. 

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций пообіцяв особисто сприяти вирішенню зазначених проблемних питань, в першу чергу по морській косі, яке наразі є найважливішим для існування та розвитку курорту.

На завершення зустрічі селищний голова Ігор Вовченко подякував гостям за важливий візит та запросив до Сергіївки Президента України Володимира Зеленського,  як голову Національної інвестиційної ради.