846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

Початок висування кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» у 2020 році.

(0 votes)
Створенно 
on 19/08/2020

Комісія по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин селища Сергіївка», виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, оголошує про початок висування кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» у 2020 році.

У 2020 році Сергіївська селищна рада пропонує в кандидати керівника дитячого санаторію «Сергіївка» Мадоніч В’ячеслава Валентиновича – одного з тих, хто будував санаторно-курортну інфраструктуру нашого селища ще в часи СССР.  З того часу В’ячеслав Валентинович беззмінно успішно керує головним дитяче-оздоровчим закладом Сергіївки.

КП «ЖКГ смт. Сергіївка» пропонує в кандидати Ермоленко Юрія Васильовича, 90 річного інженера по захисту праці комунального підприємства. Колишній військовий (підполковник)  з 1983 року працював в курорті Сергіївка на посадах начальника штабу цивільної оборони, інженера по захисту праці, відповідального за пожежну безпеку в об’єднанні санаторно-курортних закладів «Літорал».

Чекаємо на Ваші подання і пропозиції!

Звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» є вищою ознакою вдячності мешканців селища і присвоюється за: видатні заслуги у соціально-економічному, соціально-культурному  розвитку селища; за активну участь в розвитку здоров’я, науки, спорту, культури, освіти, туризму, в охороні громадського порядку, громадській роботі; за мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха, національної, інтелектуальної і культурної спадщини;  за плідну громадську діяльність.

Висування кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин селища Сергіївка» здійснюється гласно, за пропозиціями трудових колективів підприємств, установ та організацій селища, голов депутатських комісій селищної ради, громадських організацій.

На розгляд надаються наступні документи : Подання (витяг з протоколу про висування кандидата); характеристика заслуг кандидата; автобіографія кандидата; кольорова фотокартка кандидата 3x4.

Подання з документами разом з супроводжувальним листом надсилається на ім’я  селищного голови на пізніше 20 вересня поточного року.

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.