Роздрукувати сторінку

Вітаємо Почесного громадянина селища Сергіївка - Мадоніч В’ячеслава Валентиновича!

(0 votes)
Створенно 
on 25/09/2020

Сьогодні, 25 вересня 2020 року, в актовій залі селищної ради відбулась церемонія нагородження Мадоніч В’ячеслава Валентиновича званням «Почесний громадянин селища Сергіївка»

Звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» є найвищою відзнакою, що присвоюється мешканцям Сергіївки в знак великої поваги до їх громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток курорту у сферах економіки, культури, спорту, науки, медицини та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету курорту як на державному, так і на міжнародному рівні.

Цього року, така честь надається громадянину, який вже має відзнаку «Відмінник охорони здоров’я СРСР», має почесні звання «Заслужений лікар» Республіки Молдова, Почесний донор України та Ветеран праці.

Мадоніч В’ячеслав Валентинович – це людина, яка сумлінно ставиться до виконання своїх обов’язків, має хорошу теоретичну і практичну підготовку, атестований на вищу категорію по організації управління охорони здов’я. 

Починаючи свій шлях у Сергіївці з 1983 року на посаді головного лікаря дитячого санаторію «Сергіївка», він неодноразово проявляв свої професійні знання та великий практичний досвід, чуйне та уважне ставлення до пацієнтів, що дозволило заслужити повагу серед хворих, співробітників санаторію та мешканців селища. 

Цілеспрямований, доброзичливий та вимогливий як до себе, так і до співробітників, не рахуючись з часом і навантаженням на робочому місці, В’ячеслав Валентинович кваліфіковано виконує свій лікарський обов’язок.

Від усієї громади селища ми вітаємо В’ячеслава Валентиновича з чесно заслуженим званням, бажаємо міцного-міцного здоров’я та всього найкращого усій Вашій сім’ї!

Селищний голова І.В. Вовченко, Сергіївська селищна рада.