846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

10 сесія Сергіївської селищної ради VIII скликання від 2 квітня 2021 року.

(0 votes)
Створенно 
on 04/04/2021

2 квітня 2021 року, у приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 10 сесія Сергіївської селищної ради VIII скликання.

Розглядались наступні питання:

1.Про   здійснення повноважень  у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. 

2.Про делегування повноважень з реєстрації ( зняття ) місця проживання  фізичних осіб.

3.Про здійснення повноважень  суб`єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, повноважень  суб`єктів державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, громадських формувань.

4.Про внесення зміни в додаток 1 п.2 рішення селищної ради від 28.12.2020 р. № 41-VIII     «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сергіївської селищної  ради Білгород-Дністровського району Одеської області,  затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Сергіївської селищної  ради Білгород-Дністровського  району Одеської області, Концепції вдосконалення системи надання адміністративних послуг,  Плану заходів   вдосконалення    та Програми функціонування відділу».

5.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії селищної ради від 02.11.2020 р. № 2  «Про початок  реорганізації Приморської сільської  ради та Миколаївської сільської ради шляхом приєднання до Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського  району Одеської області».

6.Про затвердження Програми підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді Сергіївської селищної ради «Надія громади» на 2020 – 2022 роки.

7.Про затвердження Програми розвитку фізичної культури  і спорту Сергіївської селищної  ради на 2021-2022 роки. 

8.Про  внесення змін до Переліку документів, необхідних для отримання пільг за харчування в закладах освіти,  затверджених рішенням від 11.02.2021 року №110 

9.Про затвердження  Положення  про комісію з питань захисту прав дитини  при виконавчому комітеті Сергіївської селищної ради  в новій редакції та оновленого складу комісії.

10.Про створення служби у справах дітей Сергіївської селищної ради  Білгород-Дністровського району Одеської області та затвердження  Положення про службу у справах дітей Сергіївської селищної ради  Білгород-Дністровського району Одеської області .

11.Про затвердження звіту з виконання Комплексної Цільової  Програми фінансової підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» за 2019-2020 роки. 

12.Про затвердження звіту з виконання Комплексної Цільової  Програми розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» за 2019-2020 роки. 

13.Про затвердження звіту з виконання Комплексної Цільової  Програми розвитку дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ смт Сергіївка» за 2019-2020 роки.

14.Про  внесення змін в Комплексну Цільову Програму розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2021-2022 роки .

15.Про  внесення змін в Комплексну Цільову Програму фінансової підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2021-2022 роки. 

16.Про зміну складу засновника Миколаївської сільської виборчої комісії  Білгород-Дністровського району Одеської області.

17.Про зміну складу засновника, Приморської сільської виборчої комісії  Білгород-Дністровського району Одеської області.

18.Про затвердження Положення про цільовий фонд Сергіївської територіальної громади.

19.Про використання власного автомобіля в виробничих цілях. 

20.Про технічний нагляд капітального ремонту Водогону вул..Центральна, №102 вул..Верхня, с. Приморське Сергіївської ТГ на 2021 рік. 

21.Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації Приморської сільської ради  та Миколаївської сільської ради.

22.Про прийом-передачу до комунальної власності КП «ЖКГ смт Сергіївка» Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області майна територіальної громади.

23.Про внесення змін до Програми «Здоров’я на 2021-2023 рр.» Сергіївської селищної ради .

24.Про внесення змін до Комплексної цільової Програми розвитку КП «Сергіївська ГГРЕС».

25.Про затвердження програми «Соціальне таксі на 2021-2023 рр.» Сергіївської селищної ради.

26.Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської  селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік». 

27.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 6 від 13.11.2020 року «Про утворення та затвердження структури та штатної чисельності виконавчих органів Сергіївської селищної ради».

28.Про затвердження Положення про сектор контролю з питань житлово-комунального господарства благоустрою та праці відділу комунальної власності, земельних відносин та залучення інвестицій Сергіївської селищної ради.

29.Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

30.Про внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного комунального майна з ГО «ФІЛАДЕЛЬФІЯ».

31.Про звернення до компетентних органів щодо передачі майна із державної до комунальної власності. 

32.Про скасування рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради від 25.07.2017 р. «Про заяви мешканців селища».

33.Про зміну відомостей про засновника, затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради.

34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 15а.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, масив № 74, ділянка № 10.

36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за рахунок земель рекреаційного призначення, що перебувають в комунальній власності (землі запасу) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Набережна Ротерхема, 6-а. 

37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 6-а.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, поле № 8, ділянка № 92.

39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Котляревського, 92-в.

40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Миколаївська, 14.

41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Приморська сільська рада (за межами населеного пункту).

42.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район,   с. Приморське, вул. Вишнева, 45.

43.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район,  с. Приморське, вул. Курортна, 102.

44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 118.

45.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область,Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Космонавтів, 1, гараж 1.

46.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Космонавтів, 1, гараж 2.

47.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Космонавтів, 1 гараж 3.

48.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Космонавтів, 1, гараж 4.

49.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Космонавтів, 1, гараж 5.

50.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Космонавтів, 1, гараж 6.

51.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Лісна 2 а, гараж № 280.

52.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП «АГРОФІРМА «БУДАКИ» для іншого сільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне, вул. Лісна, 3К.

53.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Кузнецовій Юлії Андріївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 22 А.

54.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування комунальному підприємству «КУРОРТ-СЕРВІС» Сергіївської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства та для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

55.Про надання земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «КУРОРТ-СЕРВІС» Сергіївської селищної ради для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення, за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка вулиця Лесі Українки, 4.

56.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Рибальченку Миколі Петровичу.

57.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Стан Христині Олексіївні.

58.Про продовження терміну дії рішень Сергіївської селищної ради № 262-490 від 17.11.2017 року.

59.Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки (кадастровий номер: 5110300000:03:005:0045) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 63.

60.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд № 2. 

Дивіться відеозапис сесіі:

 

Остання модифікація Воскресенье, 04 Апрель 2021 09:19