846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, інвестицій політики, міжнародних відносин, інформаційних технологій, культури, освіти, сім»ї, молоді та спорту.

(0 votes)
Створенно 
on 04/04/2021

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК

постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, інвестицій політики, міжнародних відносин, інформаційних технологій, культури, освіти, сім»ї, молоді та спорту

до проекту регуляторного акту-проекту рішення Сергіївської селищної ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на території Сергіївської селищної територіальної громади»

 

Розробник проекту регуляторного акта виконком ради.

 

1. Проект регуляторного  акта – рішення Сергіївської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Сергіївської селищної територіальної громади»,відповідає принципам державної регуляторної політики, встановленим статтею 4 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, передбачуваності та врахування громадської думки).

 

 2. Проект регуляторного  акта – рішення Сергіївської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Сергіївської селищної територіальної громади»,відповідає вимогам статті 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” щодо підготовки аналізу його регуляторного впливу.

 

3. Узагальнений висновок.

Враховуючи проведену експертизу проект регуляторного акта  рішення Сергіївської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Сергіївської селищної територіальної громади»,відповідає вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державноїрегуляторної політики у сфері господарської діяльності» та може бути оприлюднений на офіційному вебсайті sergeevka.info Територіальної Громади з метою отримання зауважень та пропозицій.

 

23 березня 2021 року

 

Голова постійної комісії

Сергіївської селищної ради з питань

планування, фінансів, бюджету,

інвестицій політики, міжнародних

відносин, інформаційних технологій,

культури, освіти, сім»ї, молоді та спорту                            Олег ШЕВЧЕНКО