846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

11 сесія Сергіївської селищної ради VIII скликання від 25 травня 2021 року.

(0 votes)
Створенно 
on 30/05/2021

25 травня, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулась 11 сесія Сергіївської селищної ради VIII скликання від 25 травня 2021 року.

Були розглянуті наступні питання:

1.Про виконання бюджету Сергіївської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.

2.Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Сергіївської селищної ради.

3.Про норми витрат палива та мастильнихматеріалів для автомобільного транспорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Сергіївської селищної ради.

4.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради від 20.01.021 року № 50 «Про зміну засновника, перейменування, затвердження у новій редакції Статутів, штатних розписів та планових розрахунків закладів загальної середньої освіти Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області».

5.Про затвердження Програми «Забезпечення прав дітей Сергіївської територіальної громади на 2021-2022 роки».

6.Про надання дозволу КП «ЖКГ Сергіївка» на списання та продаж металобрухту.

7.Про визнання таким, що втратило чинність рішення 19-ої чергової сесії Сергіївської селищної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 145.

8.Про затвердження Положення про радника на громадських засадах Сергіївського селищного голови.

9.Про затвердження Дукача О.В. на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Cергіївської селищної ради VIII скликання.

10.Про затвердження Черватюка В.В. на посаді керуючого справами виконавчого комітету Cергіївської селищної ради VIII скликання.

11.Про зміни у складі виконавчого комітету Сергіївської селищної ради.

12.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».

13.Про скасування рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради від 25.07.2017 року «Про заяви мешканців селища».

14.Про затвердження Програми розвитку об’єктів комунальної власності, земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Сергіївської селищної ради на 2021-2022 роки.

15.Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності

16.Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності.

17.Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності.

18.Про затвердження кошторисної документації щодо здійснення невід’ємних поліпшень.

19.Про включення потенційних об’єктів оренди комунальної власності до Переліку першого типу.

20.Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу.

21.Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами в 2021-2022 роках

22.Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами в 2021-2022 роках, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою.

23.Про затвердження переліку орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають викупу їх орендарями, 2021-2022 роках

24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, с. Миколаївка, масив № 74, ділянка № 39.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 48-в.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Новоселів, 17.

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Новоселів, 19.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка вул. Молодіжна, 24.

29.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район,с. Миколаївка, вул. Котляревського, 55.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 104/3.

31.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка вул. Котляревського, 18.

32.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Центральна, 114.

33.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Вишнева, 12.

34.Про передачу у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Піонерська (вул. Молодіжна), буд. 12.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, пров. Лиманський, 3, гараж № 14.

36.Про внесення змін в рішення № 1093 від 17.07.2020 року Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Табалі Л.І. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж №24.

37.Про внесення змін в рішення № 817 від 23.08.2019 року Про надання дозволу гр. Краснопольській О.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарський будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Дунайська, 18, з земель житлової та громадської забудови.

38.Про внесення змін в рішення № 1124 від 25.09.2020 року Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Дністровська.

39.Про внесення змін в рішення № 1122 від 25.09.2020 року Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Ізмаїльська.

40.Про внесення змін в рішення № 1123 від 25.09.2020 року Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Дунайська.

41.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (окремої земельної ділянки) комунальної власності за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі КП «КУРОРТ-СЕРВІС».

42.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації магазину продовольчих товарів «Престиж» за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 1-б гр. Сидорової Наталії Ар’ївни (кадастровий номер 5110300000:03:004:0013) площею 0,0100 га

43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за рахунок земель рекреаційного призначення, що перебувають в комунальній власності (землі запасу) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Набережна Ротерхема, 6-а

44. Різне.

Дивіться відеозапис сесіі:

 

 

Остання модифікація Воскресенье, 30 Май 2021 09:17