846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ СЕЛИЩНОЇ РАДИ http://sergiivka-gromada.gov.ua

(0 votes)
Створенно 
on 20/07/2021

З метою доступності для мешканців громади в отриманні інформації про діяльність селищної ради та її виконавчих органів, зокрема щодо прийнятих  рішень ради та виконавчого комітету, забезпечення дотримання законодавства України щодо доступу до публічної інформації з 24 липня 2021 року розпочинає свою роботу новий офіційний веб-сайт Сергіївської селищної ради - http://sergiivka-gromada.gov.ua  

На сайті крім інформації про громаду та офіційних новин діяльності виконавчих органів ради та органів державної виконавчої влади, які звертаються з проханням поширити певну інформацію про свою діяльність, про зміни в законодавстві, громадяни можуть отримати інформацію про:

•керівництво селищної ради, склад виконавчого комітету та структуру апарату та виконавчих органів ради;

•склад депутатського корпусу та постійних комісій ради, контактну інформацію для проведення зустрічі з депутатом  відповідного виборчого округу (графік прийому);

•проекти рішень ради та виконкому, які пропонується до розгляду;

•прийняті рішення сесією та виконавчим комітетом  у розділі «Офіційні документи»;

•адміністративні послуги, які надаються у ЦНАП селищної ради;

•складу комісій при виконавчому комітеті

•бюджет громади

•перелік прийнятих Програм селищної ради та іншу інформацію.

За допомогою активного посилання «Публічні закупівлі» можливо отримати інформацію про закупівлі товарів, робіт та послуг, які здійснюються (як такі, що оголошено, так і завершені) селищною радою за кошти місцевого бюджету.

Для можливості обговорення важливих питань життєдіяльності громади, подій, які відбувається, на сайті також розміщено активне посилання і на сторінку громади  у facebook  https://www.facebook.com/groups/sergeevkaOTG/?ref=share .

Новий сайт дає можливість переглянути і попередню версію сайту громади, для чого на головній сторінці розміщено посилання «Попередня версія сайту».

За наявності пропозицій щодо вдосконалення сайту просимо направляти їх у формі електронного листа (формат Word) на е-mail  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з позначкою теми листа «Пропозиція з вдосконалення сайту».

 

Остання модифікація Вторник, 20 Июль 2021 14:34