846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини
Admin

Admin

Оновлення школи триває:

Створенно у розділі - : новини
on 20/06/2019

Сьогодні в Сергіївську загальноосвітню школу №8 прибула чергова партія нових металопластикових вікон. Повна заміна вікон в школі проводиться за кошти виділені обласною адміністрацією, завдяки спільній роботі депутата обласної ради Сеника Р.В. і селищного голови смт. Сергіївка Вовченко І.В.. Крім більш охайного зовнішнього вигляду, нові вікна у всій школі дадуть значну економію селищному бюджету в опалювальний сезон.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття довгоочікуваної оновленої поліклініки курорту Сергіївка. У теплій та радісній атмосфері символічну червону стрічку перерізали народний депутат України Барвіненко В.Д. і селищний голова Вовченко І.В.. Спільними зусиллями нам вдалося домогтися виділення коштів, так необхідних на капітальний ремонт амбулаторії. Після ремонту амбулаторія отримала новий, більш зручний головний вхід. У лікарів тепер більш просторі та світлі кабінети, а денний стаціонар обзавівся окремої палатою на 4 ліжка, новими процедурним та оглядовим кабінетами. Задоволені і усміхнені обличчя наших лікарів і медпрацівників стали найкращою нагородою за виконану роботу і кращої емоцією для нас на багато днів вперед. А мешканцям та гостям курорту Сергіївка бажаємо міцного здоров'я і відвідувати нашу оновлену поліклініку тільки на щеплення і планові огляди!

Cергіївська селищна рада.

 

З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Створенно у розділі - : новини
on 14/06/2019

Шановні лікарі, медсестри і медпрацівники, від щирого серця хочемо привітати Вас зі святом, яке по праву може вважатися одним з головних професійних свят курорту Сергіївка - з Днем медичного працівника!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом і дякуємо за здоров'я і доброту, які Ви даруєте оточуючим. У цей день ми бажаємо Вам радості, щастя, великої любові і частинку того здоров'я, яке Ви щедро віддаєте нам. Нехай ваші родини в це свято побачать Вашу посмішку і щире задоволення від всенародного визнання Ваших заслуг.

Сергіївський селищна рада і особисто селищний голова Вовченко І.В.

Увага оголошення!

Створенно у розділі - : новини
on 14/06/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Сьогодні, 14 червня 2019 року в Сергіївскій середній школі №8, о 14:00, стартує міжнародний турнір з настільного тенісу "Ігри чорного моря", а завтра, 15 червня турнір - з фехтування "Кубок Чорного моря". Запрошуються всі бажаючі в якості глядачів та вболівальників - битви будуть запеклими :)

 

СЕРГІЇВКА - ДІТЯМ. НОВІ ЕКСКУРСІЇ.

Створенно у розділі - : новини
on 13/06/2019

І знову тривають екскурсійні поїздки учнів Сергеевской середньої школи, організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В .. Сьогодні, 13-го червня 2019 року відбулася поїздка в Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько. Цього разу - 150 дітей з 1-5х класів, побували на виставі "Дюймовочка" у сучасному варіанті.

 

24 травня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 47 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Усі на суботник!

Створенно у розділі - : новини
on 24/05/2019

Шановні мешканці курорту Сергіївка! Шановні керівники підприємств!

25 травня, розпочинаючи с 9ї години відбудуться заходи щодо прибирання пляжу та прилеглих територій. Запрошуються всі охочі та небайдужі! Інвентар для прибирання пляжу (рукавички та сміттєві пакеті) будуть надані комунальним підприємством (на розвороті у кінці мосту буде відповідальний працівник). 

Зробимо Сергіївку красивішою разом!  

 

Увага! Оголошення!

Створенно у розділі - : новини
on 24/05/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Відсьогодні розпочались ремонтні роботи щодо відновлення дорожнього покриття по вулицях: Лісова, Чорноморська, Шаболатська, Шкільна. Будьте обережні та уважні рухаючись по ним!

Перепрошуємо за незручності!

 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок сьому   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 24 травня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок сьомої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Звіт про виконання селищного бюджету  за січень-березень 2019 року.

2.2.Про  внесення змін і доповнень  до селищного бюджету   на 2019 рік.

2.3.Про встановлення місцевих податків  та зборів на території смт Сергіївка.

2.4.Про передачу в тимчасове безоплатне користування комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради комунального майна Сергіївської селищної ради.

2.5.Про укладання  договору  оренди  з Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради.

2.6.Про надання  ФОП Левченко В.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 102,103,104,105,106,107, загальною площею 129,1 кв.м. 

2.7.Про надання  ФОП Шмичковій К.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Шкільна, 11, нежитлової будівлі,  загальною площею 274,4 кв.м.

2.8.Про затвердження аудиторського висновку ( звіт незалежного аудитора) щодо підтвердження  джерел  фінансування  витрат  по проведеним невід’ємним  поліпшенням  нежитлових приміщень №№ 88, 89, 90, 91 загальною площею 115,3 м.кв., розташованих за адресою: Одеська область, смт Сергіївка, вул..Чорноморська, 19 б за рахунок грошових коштів орендатора Кравченко С.С. 

2.9.Земельні питання:

2.10.Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок сьому  чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 22. 05. 2019 року.

 

Привітання з Днем Перемоги 9 травня.

Створенно у розділі - : новини
on 08/05/2019

Шановні ветерани! У день річниці славної Перемоги бажаю вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом вас!

Селищний голова Вовченко І.В.

Страница 1 из 49