846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини
Admin

Admin

Оновлення триває ...

Створенно у розділі - : новини
on 14/10/2019

Поруч зі споруджуваним в центрі бюветом завершено капітальний ремонт дорожнього покриття дворових проїздів будинків за адресою Горького 3 і 5. Кошти на новий асфальт виділено з місцевого бюджету.  До цього часу двір був майже у аварійному становищі , зараз мешканці дуже задоволені,  а особливо самі маленькі – новий асфальт ідеально підходить для роликів, самокатів та дитячих велосипедів.

З Днем захистника України!

Створенно у розділі - : новини
on 13/10/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка, вітаємо Вас із Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

З повагою, селищний голова І.В.Вовченко та Сергіївська селищна рада.

Увага, оголошення!

Створенно у розділі - : новини
on 11/10/2019

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

В нашому селищі розпочато ремонтні роботі по капітальному відновленню дорожнього покриття на деяких ділянках вулиці Горького.  Будьте уважні рухаючись цією вулицею. Приміть наші вибачення за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

З Днем народження, Сергіївка!

Створенно у розділі - : новини
on 08/10/2019

У сьогоднішній святковий день щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене селище! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Зі святом! З Днем народження, рідна Сергіївка!

З повагою селищний голова І.В. Вовченко

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесяту чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 18 жовтня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2. Про виконання бюджету  смт Сергіївка за 9 місяців  2019 року.

2.3. Про затвердження Концепції розвитку смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського Одеської області, як курорту місцевого значення.  

2.4. Про внесення змін до  Цільової Програми  «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської  загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів №8 на 2019 рік. 

2.5. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м., що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б., орендар  Арнаут Л.В.

2.6. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень №№ 108,109,110,111,112,113 загальною площею 127,6 кв.м., що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б., орендар Дєткова О.О.

2.7. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Сокиран  В.А.

2.8. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Пастирнак А.М. 

2.9. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Детковій О.О.

2.10. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Арнаут Л.В.

2.11. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Плотніковій М.С.

2.12. Про передачу комунального майна у власність  шляхом продажу гр. Сов’як  А.Р. 

2.13. Про затвердження проектів  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність із земель житлової та  громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 

2.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та обслуговування комбінату громадського харчування за адресою: вул. Пірогова, 6, смт Сергіївка  м. Білгород-Дністровського Одеської області  та перехід права оренди.

2.15. Про укладення договору оренди земельної ділянки по вул. Набережна, 1 з приватним підприємством   «Оздоровчий центр «Чайка».  

2.16. Земельні питання:

2.17. Різне:

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесяту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 16. 10. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Вітаю зі Всесвітнім днем вчителя. Бажаю знаходити спільну мову з кожним із учнів, бажаю давати дітям все більше і більше знання з кожним уроком, бажаю становитися більш щасливою людиною з кожним новим днем. Душевного Вам спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту.

З повагою селищний голова І.В.Вовченко.

Шановні мешканці смт Сергіївка!!!

Адміністрація «КП ЖКГ смт Сергіївка» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням  АТ «Одесаобленерго» ремонтних робіт з заміни грозозахисного тросу дволанцюгової повітряної лінії 35 кВ Софіївка-Сергіївка, Затока-Сергіївка, з 08.10.19р. по 11.10.19р. з 10.00 до 17.00 кожного дня відбуватиметься перерва в електропостачанні смт Сергіївка. Оскільки вказана робота напряму пов’язана з надійним та безперебійним електропостачанням смт Сергіївка, просимо поставитись до вказаних робіт з розумінням.

Адміністрація КП «ЖКГ смт Сергіївка»

 

Увага! Концепція розвитку Сергіївки.

Створенно у розділі - : новини
on 13/09/2019

Увага громада! Пропонуємо до вашої уваги "Концепцію розвитку смт. Сергіївка як курорту місцевого значення" розроблену Hаціональною Академією державного управління при Президентові України Одеського регіонального інституту державного управління. Це формулювання стратегічного бачення та пріоритетів сталого розвитку курорту; наукове обґрунтування альтернативних варіантів, сценаріїв та концептуальних рішень зі сталого розвитку курорту місцевого значення Сергіївка. Після прийняття концепції селищною радою вона стане основою для будування майбутнього Сергіївки як курорту.

Чекаємо на ваші пропозиції за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. протягом 14 днів.

Концепція розвитку Сергіївки.doc

Роздiл_1_дiагностика.pdf

Роздiл_2-4_концепцiя.pdf

Титул+змiст.pdf

Звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» є вищою ознакою вдячності мешканців селища і присвоюється за:

Видатні заслуги у соціально-економічному, соціально-культурному  розвитку селища;

За активну участь в розвитку здоров’я, науки, спорту, культури, освіти, туризму, в охороні громадського порядку, громадській роботі;

За мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стіхійного лиха, національної, інтелектуальної і культурної спадщини; За плідну громадську діяльність.

Висування кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин селища Сергіївка» здійснюється гласно, за пропозиціями трудових колективів підприємств, установ та організацій селища, голов депутатських комісій селищної ради, громадських організацій.

На розгляд надаються наступні документи : 

Подання (витяг з протоколу про висування кандидата);

Характеристика заслуг кандидата;

Автобіографія кандидата;

Кольорова фотокартка кандидата 3x4.

Подання з документами разом з супроводжувальним листом надсилається на ім’я  селищного голови на пізніше 20 вересня поточного року.

Телефон для довідок: 47-5-13. Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Гречухову Людмилу Ивановну знали все жители, 45 лет она проработала в музыкальной школе курорта, а последние 7 лет возглавляла её, также была членом  исполнительного комитета Cергеевского поселкового совета VII созыва.  Внимательный, чуткий и добрый педагог, отличный руководитель - именно такой она была... 

Сергеевский поселковый совет, с искренним сожалением, выражает соболезнования родственникам, друзьям и коллегам. Прощание состоится в среду, 4 сентября, в 11 утра возле дома по адресу Гагарина 18. 

Страница 1 из 51