846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини
Admin

Admin

27 серпня 2021 року о 12 - 00 годині у приміщенні Сергіївської селищної  ради  заплановано проведення шістнадцятої чергової сесії Сергіївської селищної ради.

На сесії   пропонується розглянути наступні питання:

1. Про   створення   Комунальної  установи «Сергіївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сергіївської селищної ради та затвердження статуту Комунальної  установи «Сергіївський центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Сергіївської  селищної  ради.

2. Про   затвердження   Порядку проведення конкурсного відбору на  заміщення  вакантних   посад директора та педагогічних працівників Комунальної установи  «Сергіївський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

3. Про  затвердження  контингенту  учнів  та встановлення  розміру  плати  за  навчання  в  комунальному  закладі   «Сергіївська  музична школа» на 2021-2022 навчальний рік

4.  Про припинення юридичної особи Комунального підприємства «ПРИМОРСЬКИЙ» шляхом ліквідації.

5.      Про припинення юридичної особи Приморської сільської виборчої комісії Білгород-Дністровського району Одеської області шляхом ліквідації.

6.      Про припинення юридичної особи Миколаївської сільської виборчої комісії Білгород-Дністровського району Одеської області шляхом ліквідації.

7.      Про припинення юридичної особи Комунального підприємства «Море - 1» шляхом ліквідації.

8.      Про припинення юридичної особи Комунального підприємства «ДОБРОБУТ - 3» шляхом ліквідації.

9.      Про затвердження Положення про відділ економіки, інвестицій та місцевого розвитку Сергіївської селищної ради.

10.  Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Сергіївської селищної ради.

11.   Про затвердження Положення про преміювання працівників Сергіївської селищної ради  Білгород-Дністровського району Одеської області.

12.  Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 6 від 13.11.2020 року «Про утворення та затвердження структури та штатної чисельності виконавчих органів Сергіївської селищної ради».

13.  Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку.

14.    Про затвердження  Бюджетного  регламенту проходження бюджетного  процесу у Сергіївській територіальній громаді .

15.    Про затвердження прогнозу бюджету Сергіївської селищної територіальної громади на 2022-2024 р.р.

16.  Про затвердження додаткового переліку пільг для фізичних та юридичних осіб на території  Сергіївської територіальної громади з 01 січня 2022 рік.

17.    Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік»

18.    Про виконання бюджету Сергіївської територіальної громади за перше півріччя 2021 року.

 

19.    Земельні питання.

Дозвольте привітати вас з  великим національним святом нашої країни - Днем Незалежності України!

Сьогодні ми є очевидцями того, що навіть у 30 річницю боротьба за незалежність Української держави все ще триває. З кожним роком ми дедалі більше усвідомлюємо ціну, яку доводиться платити за нашу свободу.  Незалежність не дається легко, її треба не тільки вибороти, а й постійно боронити та відстоювати, що сьогодні, на жаль, вдається найдорожчою у світі ціною – життям та здоров’ям справжніх патріотів.

Та попри все є впевненість, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої єдиної і неділимої України! Ми – українці, маємо заслужену повагу в демократичному світі й нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ спроможний самостійно упорядкувати життя на своїй землі.

Ми єдині у досягненні спільної мети – встановленні миру та процвітання в нашій державі, створенні сприятливих умов добробуту для українського народу у цей час важких випробувань.

Вітаю з цим важливим для нас усіх днем, за який боролися, до якого прагнули, і за який молилося не одне покоління українців на нашій землі і за її межами.

Щиро бажаю, щоб це свято надало всім нам нових сил і енергії для подальших звершень заради  кращого майбутнього нашої держави та розвитку нашої громади.

Бажаю Вам, Вашим рідним і друзям у цей знаменний день міцного здоров’я, мирного неба, успіхів і творчих злетів в ім’я соборної, незалежної та процвітаючої України!

 

Слава Україні!

 

З повагою

Анатолій ЧЕРЕДНИЧЕНКО,

Сергіївський селищний голова

З метою доступності для мешканців громади в отриманні інформації про діяльність селищної ради та її виконавчих органів, зокрема щодо прийнятих  рішень ради та виконавчого комітету, забезпечення дотримання законодавства України щодо доступу до публічної інформації з 24 липня 2021 року розпочинає свою роботу новий офіційний веб-сайт Сергіївської селищної ради - http://sergiivka-gromada.gov.ua  

На сайті крім інформації про громаду та офіційних новин діяльності виконавчих органів ради та органів державної виконавчої влади, які звертаються з проханням поширити певну інформацію про свою діяльність, про зміни в законодавстві, громадяни можуть отримати інформацію про:

•керівництво селищної ради, склад виконавчого комітету та структуру апарату та виконавчих органів ради;

•склад депутатського корпусу та постійних комісій ради, контактну інформацію для проведення зустрічі з депутатом  відповідного виборчого округу (графік прийому);

•проекти рішень ради та виконкому, які пропонується до розгляду;

•прийняті рішення сесією та виконавчим комітетом  у розділі «Офіційні документи»;

•адміністративні послуги, які надаються у ЦНАП селищної ради;

•складу комісій при виконавчому комітеті

•бюджет громади

•перелік прийнятих Програм селищної ради та іншу інформацію.

За допомогою активного посилання «Публічні закупівлі» можливо отримати інформацію про закупівлі товарів, робіт та послуг, які здійснюються (як такі, що оголошено, так і завершені) селищною радою за кошти місцевого бюджету.

Для можливості обговорення важливих питань життєдіяльності громади, подій, які відбувається, на сайті також розміщено активне посилання і на сторінку громади  у facebook  https://www.facebook.com/groups/sergeevkaOTG/?ref=share .

Новий сайт дає можливість переглянути і попередню версію сайту громади, для чого на головній сторінці розміщено посилання «Попередня версія сайту».

За наявності пропозицій щодо вдосконалення сайту просимо направляти їх у формі електронного листа (формат Word) на е-mail  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з позначкою теми листа «Пропозиція з вдосконалення сайту».

 

На підставі ст..46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни у розпорядження від 05.07.2021 № 88  «Про скликання чотирнадцятої чергової  сесії Сергіївської селищної ради восьмого скликання Білгород – Дністровського району Одеської області » змінивши час проведення пленарного засідання чотирнадцятої чергової сесії восьмого скликання   з «12.00 год.» на «14.00 год.». 

Селищний голова Анатолій ЧЕРЕДНИЧЕНКО.

 

Керуючись  п. 8, 20,  ч. 4, ст.42 ,ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І. Скликати чотирнадцяту чергову сесію Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області восьмого скликання 14 липня 2021 року о 12 годині 00 хвилин в приміщенні Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 3. 

ІІ. Рекомендувати для розгляду на сесії  Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області восьмого скликання наступні питання:

1.Про реорганізацію закладів освіти Сергіївської селищної ради.

2.Про внесення змін та доповнень в  рішення сесії в від 20.01.2021 р. №52 «Про зміну назви комунальної установи «Будинок культури – бібліотека смт Сергіївка», внесення змін до Статуту, затвердження структури, штатного розпису та планового розрахунку «Центру культури та дозвілля» Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області» 

3.Про затвердження «Положення про порядок зарахування, відрахування та переведення дітей до закладів дошкільної освіти Сергіївської селищної ради».

4.Про внесення змін до Регламенту Cергіївської селищної ради 8 скликання

5.Про затвердження статуту Сергіївської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області 

6.Про припинення юридичної особи Комунального підприємства «Море - 1» шляхом ліквідації.

7.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 6 від 13.11.2020 року «Про утворення та затвердження структури та штатної чисельності виконавчих органів Сергіївської селищної ради».

8.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми фінансової  підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2021-2022 роки» 

9.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік» 

10.«Про встановлення місцевих  податків і зборів на території  Сергіївської селищної територіальної громади  з 01 січня 2022 року». 

11.Про внесення змін до рішення  16 - ої чергової сесії Сергіївської  селищної  ради VII скликання  № 104 від 09 вересня 2016 року. 

12.Про затвердження Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Сергіївської селищної ради протягом 2021-2024 років. 

13.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (кадастровий номер:5110300000:03:003:0123), що надається у власність шляхом викупу гр. Бондарчук Наталії Іванівні  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 6а.

14.Про внесення змін у Додаток до рішення Сергіївської селищної ради № 269 від 25.05.2021 р. «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу»

15.Про внесення змін у Додаток до рішення Сергіївської селищної ради № 268 від 25.05.2021 р. «Про включення потенційних об’єктів оренди комунальної власності до Переліку першого типу»

16.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 55. Кадастровий номер: 5120885100:02:002:0760.

17.Про передачу  земельної ділянки в оренду гр. Шушкевич Світлані Савівні  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 99-а. Кадастровий номер 5120885100:02:002:0211.

18.Про надання дозволу гр. Гуріну Станіславу Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,5000 га, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, масив № 81.

19.Про надання дозволу гр. Чернезі Олегу Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,5000 га, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, масив № 81. 

20.Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в користуванні гр. Базиленко Людмили Іванівни на умовах оренди кадастровий номер земельної ділянки: 5120885100:02:002:0433.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Новоселів, 14 а. Кадастровий номер: 5120885100:02:001:0473.

22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада. Кадастровий номер земельної ділянки - 5120885100:01:002:0195.

23.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) з для ведення особистого селянського господарства на для індивідуального дачного будівництва за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, масив 60, ділянка 1 (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5120885100:01:002:0309.

24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 30. Кадастровий номер: 5120885100:02:002:0616.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Центральна, 61. Кадастровий номер: 5120885100:02:001:0224.

26.Про надання дозволу гр. Чапкой Надії Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Курортна, 45.  

27.Про надання дозволу гр. Буруян Олені Дем’янівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення садівництва загальною площею 0,0600 га, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район Приморська сільська рада, СК «Ветеран» вул. Цвіточна, 22.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Чабанське, вул. Райдужна, 24. Кадастровий номер: 5120885600:07:001:0157.

29.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Курортне, вул. Чорноморська, 23. Кадастровий номер: 5120885600:04:001:0835.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район,с. Курортне, вул. Чорноморська, 19. Кадастровий номер: 5120885600:04:001:0837.

31.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Курортне, вул. Чорноморська, 11. Кадастровий номер: 5120885600:04:001:0826.

32.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне,  вул. Центральна, 50. Кадастровий номер: 5120885600:06:001:0220.

33.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення садівництва, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Приморська сільська рада, СК «Комунальник», вул. Персикова, 13 (за межами населеного пункту). Кадастровий номер 5120885600:01:002:0122.

34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення садівництва, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Приморська сільська рада, СК «Ветеран», вул. Айвова, 19 (за межами населеного пункту). Кадастровий номер 5120885600:01:002:0123.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Молодіжна, 2-б. Кадастровий номер: 5120885600:05:001:0035 та 5120885600:05:001:0077 відповідно.

36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Попаздра, вул. Шкільна, 18 Б. Кадастровий номер 5120885600:03:001:0078.

37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Попаздра, вул. Шкільна, 18 Б. Кадастровий номер 5120885600:03:001:0077.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Попаздра, вул. Середня, 3 Г. Кадастровий номер 5120885600:03:001:0178.

39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район,     с. Курортне, вул. Нова, 4-а. Кадастровий номер 5120885600:04:001:0825.

40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, вул. Набережна, 28/2а. Кадастровий номер: 5120885600:04:001:0829.

41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, вул. Олександра Козубенко, № 204. Кадастровий номер: 5120885600:02:002:0645.

42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, вул. Олександра Козубенко, № 177. Кадастровий номер: 5120885600:02:002:0580.

43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Приморська, 66. Кадастровий номер 5120885600:07:001:0131.

44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Приморська, 64. Кадастровий номер 5120885600:07:001:0074.

45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Приморська, 52. Кадастровий номер 5120885600:07:001:0282.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Приморська, 48. Кадастровий номер 5120885600:07:001:0085.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Приморська, 4. Кадастровий номер 5120885600:07:001:0285.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Курортна, 9. Кадастровий номер 5120885600:07:001:0284.

49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для обслуговування магзину за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне, вул. Центральна, 42-а. Кадастровий номер 5120885600:06:001:0105.

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Київська.

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Морська.

52.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Морська.

53.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Радужна.

54.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Радужна.

55.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Сонячна.

56.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Сонячна.

57.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Дністровська, 35. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0333.

58.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Дністровська, 55. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0354.

59.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Київська, 3. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0338.

60.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Київська, 14. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0352.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, пров. Лиманський, 3, гараж № 4. Кадастровий номер 5110300000:03:005:0070.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Миколаївська, 4. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0331.

63.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Морська, 4. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0345.

64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Морська, 17. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0355.

65.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Сонячна, 14. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0347.

66.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,  смт Сергіївка, вул. Херсонська, 13. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0341.

67.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Кузнецовій Юлії Андріївні  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 22 А. Кадастровий номер 5110300000:03:003:0162.

68.Про надання дозволу  гр. Бучка Тетяні Федорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, пров. Лиманський, 3, гараж 19-в. 

69.Про надання дозволу гр. Селезньовій Валентині Євгеніївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального  гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Лісна 2 а, гараж № 187.

70.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Пестереву Григорію Вікторовичу щодо відведення земельної ділянки для обслуговування дитячого санаторю «Сперанца», загальною площею 5,5145 га, що розташована за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, провулок Шаболатський, 1.

71.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок, що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради.

72.Про внесення змін в додаток 1 до рішення Сергіївської селищної ради від 25 травня 2021 року № 272 «Про затвердження  переліку орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення,    які   підлягають  викупу    їх    орендарями, 2021-2022 роках».

73.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та обслуговування будівель та споруд пожежної частини за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3б.

74.Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в користуванні СПД Фараджова Ханбали Адширіну огли на умовах оренди, що розташована за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська.

75.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок, що перебувають в комунальній власності Сергіївської селищної ради.

76.Про надання дозволу гр. Рижкіну Вадиму Павловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, поле № 8, ділянка 57, площею 0,4400 га.

ІІІ. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

Селищний голова Анатолій ЧЕРЕДНИЧЕНКО.

 

На засіданні виконавчого комітету Сергіївської селищної ради 30 червня 2021 року прийнято рішення № 186 «Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення в смт. Сергіївка».

За цим рішенням збільшується тариф на послуги, які надаються КП «ЖКГ смт Сергіївка»  з  водопостачання та водовідведення в смт. Сергіївка, як для мешканців, так і для юридичних осіб.

При визначенні тарифу було враховано, що собівартість на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення складають на рівні 49,31 грн. з ПДВ. Після тривалої процедури консультацій з депутатським корпусом щодо запровадження нового тарифу,  було прийняте рішення щодо прийняття на місцевий бюджет частини витрат населення за сплату названих комунальних послуг – різницю між економічно обґрунтованими витратами та встановленим тарифом постачання даних послуг відшкодовує місцевий бюджет Сергіївської селищної ради згідно Закону України «Про ціни і ціноутворення».

Але ця компенсація по тарифам на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення надається тільки особам, які мають тільки одну квартиру та реєстрацію в смт. Сергіївка.

Так, для в смт. Сергіївка для населення, які встановили  пристрої  обліку водопостачання тарифи на послуги в межах споживання води до 3, 6 м3 в місяць на 1 особу будуть складати :

а) за централізоване водопостачання – 15 грн.

б) за централізоване водовідведення –  12 грн.

При перевищенні  споживання води понад 3, 6 м3 в місяць на 1 особу тариф:

а) за централізоване водопостачання – 26, 94  грн.

б) за централізоване водовідведення –  22, 37 грн.

Якщо у мешканця смт Сергіївка не встановлений без пристрій обліку централізоване водопостачання тариф по нормі 150л на добу:

- централізоване  водопостачання 150л/д × 30,5дн/міс = 4,575м³ × 123,25грн = 141,92 грн на 1 особу в місяць.

- централізоване  водовідведення 150л/д × 30,5дн/міс = 4,575м³ × 22,37 грн = 102,34 грн на 1 особу в місяць.

З інформацію про тарифи для інших споживачів (юридичних осіб) можливо дізнатись за наступним посиланням  Рішення виконкому №186 від 30.06.2021.

Рішення виконавчого комітету щодо нових тарифів набуває чинності з дня оприлюднення в газеті «Слово Приднестровья».

 

Про оздоровлення та відпочинок дітей

Створенно у розділі - : новини
on 24/06/2021

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» визначені основні засади державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей. Кожного року діти оздоровлюються у різних закладах оздоровлення та відпочинку.

Не стали виключенням і діти Сергіївської територіальної громади, якою здійснюються заходи, спрямована на зміцнення здоров'я дітей шляхом організації оздоровлення та відпочинку. 

Протягом червня працювали літні пришкільні табори, які з задоволенням відвідали 317 маленьких громадян громади, що потребують особливої уваги та підтримки, в тому числі 126 дітей пільгових категорій. На забезпечення  повноцінного оздоровлення було виділено понад 155 тисяч гривень з бюджету Сергіївської селищної ради.  

Сергіївською територіальною громадою отримано безкоштовну путівку, яку передано дитині, позбавленій батьківського піклування, для оздоровлення та відпочинку в  ДП «УДЦ «Молода гвардія» в м. Одесі в період з 22 червня по 12 липня 2021 року.

 

 

18 червня 2021 року, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулась 13 позачергова сесія депутатів VIII скликання. Були розглянуті наступні питання:

1.Про визнання таким, що втратило чинність  рішення 10-ої чергової сесії Сергіївської селищної ради 8 скликання від 02.04.2021 р. № 254.

2.Про затвердження плану оптимізації  закладів  освіти Сергіївської селищної ради.

3.Про надання дозволу КП «ЖКГ смт Сергіївка» на списання основних засобів територіальної громади.

4.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».

5.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0439), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

6.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0438), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

7.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0437), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

8.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0436), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2. 

9.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:003:0225), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада (за межами населеного пункту).

Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  п. 8, 20,  ч. 4, ст.42 ,ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І.Скликати тринадцяту позачергову сесію Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області восьмого скликання 18 червня 2021 року о 12 годині 00 хвилин в приміщенні Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород – Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 3. 

ІІ.Рекомендувати для розгляду на тринадцятій позачерговій сесії  Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області восьмого скликання наступні питання: 

1.Про визнання таким, що втратило чинність  рішення 10-ої чергової сесії Сергіївської селищної ради 8 скликання від 02.04.2021 р. № 254.

2.Про затвердження плану оптимізації  закладів  освіти Сергіївської селищної ради.

3.Про надання дозволу КП «ЖКГ смт Сергіївка» на списання основних засобів територіальної громади.

4.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».

5.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0439), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

6.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0438), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

7.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0437), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

8.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:002:0436), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2. 

9.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок (окремої земельної ділянки за кадастровим номером: 5120885100:01:003:0225), що перебуває в комунальній власності Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада (за межами населеного пункту).

ІІІ. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

Селищний голова Анатолій ЧЕРЕДНИЧЕНКО. 

 

4 червня 2021 року, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулась 12 сесія депутатів VIII скликання. Були розглянуті наступні питання:

1.Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Попаздра  Білгород-Дністровського району Одеської області.

2.Про внесення змін до складу постійних комісій Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області восьмого скликання.

3.Про внесення змін до Структури апарату Сергіївської селищної ради та штатного розпису.

4.Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5.Про зміни у складі виконавчого комітету Сергіївської селищної ради.

6.Про надання згоди на підписання Меморандуму про співпрацю між Сергіївською селищною радою та  Установою «Агенція регіонального розвитку Одеської області»

7.Про затвердження Програми розвитку об’єктів комунальної власності, земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Сергіївської селищної ради на 2021-2022 роки.

8.Про внесення змін до «Положення про відшкодування збитків від недоотримання коштів за фактичне використання земель у смт Сергіївка», затвердженого рішенням Сергіївської селищної ради № 187 від 21 квітня 2017 року.

9.Про внесення змін до рішення  Сергіївської селищної  ради  від 23 грудня 2016 року № 145. 

10.Про внесення змін до Комплексної Цільової Програми розвитку дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ смт Сергіївка»  на 2021-2022 роки.

11.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми  фінансової  підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2021-2022 роки».

12.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 45 від 28.12.2020 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Дивіться відеозапис сесіі:

 

Страница 1 из 70