846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини
Admin

Admin

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят восьму позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання  05 червня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят восьмої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про виконання  бюджету смт Сергіївка за січень-березень 2020 року.

2.2.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.3.Про затвердження селищної програми забезпечення  захисту економічних інтересів селища за рахунок безпосереднього наповнення дохідної частини селищного бюджету від заходів стягнення податкового  боргу, упередження можливих втрат селищного бюджету на 2020 рік.

2.4.Про встановлення місцевих податків  та зборів на території смт Сергіївка на 2021 рік.

2.5.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.6.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми фінансової  підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.7.Про внесення змін в Комплексну Цільову Програму розвитку дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки»

2.8.Про створення  органу самоорганізації населення «Будинковий комітет – Шкільна 9».

2.9.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності.

2.10.Про затвердження переліку об`єктів комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, що підлягають приватизації у 2020 році. 

2.11.Про присвоєння назв новоутвореним вулицям на території смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського  Одеської області, згідно генерального плану поєднаного з детальним планом смт Сергіївка Білгород – Дністровського району Одеської області.

2.12.Про внесення змін у договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка № 53.03.18 від 23.03.2018 року, укладений з АТ «Державний ощадний банк України». 

2.13.Про внесення змін у договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка  № 43.06.17 від 01.06.2017 року, укладений з АТ КБ «Приватбанк». 

2.14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3б, площею 0,8997 га, в постійне користування для розміщення та обслуговування будівель та споруд пожежної частини.

2.15.Про надання згоди ТОВ «ВИТА-ТУР» на передачу земельної ділянки по провул. Тірас, 1 у смт Сергіївка в суборенду. 

2.16.Про перехід права оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5110300000:03:004:0043, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Транспортна, 1.  

2.17.Про надання дозволу ТОВ «ЛОК «Лиман» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 2,7641 га для експлуатації та обслуговування бази відпочинку «Лиман» за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Набережна Ротерхема, 14.

2.18 Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок  у власність  із земель житлової  та громадської   забудови  мешканцям  смт Сергіївка  для будівництва  і обслуговування  житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нестеренку С.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 8/1.

2.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бринзан В.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Центральна, 6-а.

2.21. Про припинення права оренди приватного підприємства «АКВЕДУК» на земельні ділянки, розташовані за адресою: смт Сергіївка, проспект Мира кут вулиці Лиманська, 6.

2.22. Про внесення  змін у рішення Сергіївської селищної ради № 245 від 20.10.2017 року  «Про надання гр.  Гінжул О.Г.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  розміщення та експлуатації бару «Джулія».

2.23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивдуального гаражу громадянці Бучці Т.Ф. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 19в.

2.24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Шелестенко О.А. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 7.

2.25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Кириллову В.Г. за адресою: смт Сергіївка, провулок  Лиманський, 3, гараж № 41.

2.26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду для будівництва індивідуального гаражу громадянину Кириллову В.Г. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 16. 

2.27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Іваненко Т.М.за адресою: смт Сергіївка, провулок  Лиманський, 3, гараж  № 14.

2.28. Різне.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ З ДЕТАЛЬНИМ ПЛАНОМ ТЕРИТОРІЇ СМТ. СЕРГІЇВКА (в межах кварталу обмеженого: вул. Пірогово, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська).

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ З ДЕТАЛЬНИМ ПЛАНОМ ТЕРИТОРІЇ СМТ. СЕРГІЇВКА (обмеженої: вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовую та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка»).

Документи (для завантаження та перегляду натисніть на назву):

проекти.zip

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка», та початок процедури розгляду і  врахування пропозицій  громадськості.

Сергіївська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування зауважень та пропозицій в проектах документів державного планування:

-          «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська»

-          «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка обмеженої: вул. Гагаріна; існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка».

Проекти внесення змін до генерального плану смт Сергіївка розроблено з метою уточнення положень генерального плану в зоні сформованої забудови. Необхідність уточнення існуючих положень та внесення змін до генерального плану обґрунтовано необхідністю раціонального використання території населеного пункту, економічного розвитку селища та реалізації наявного природнього та інфраструктурного потенціалу.

Проектом передбачається:

-          зміна функціонального призначення земельних ділянок з метою подальшого раціонального використання;

-          розташування в межах проектованої території зони садибної забудови;

-          розташування в межах проектованої території об’єктів обслуговування;

-          благоустрій території

Виконання документу державного планування не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

               Замовником розробки генеральних планів населених пунктів є виконавчий комітет Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради.
               Розробником проекту генерального плану населеного пункту є ПП «Астор-Юг».
               Розробником стратегічної екологічної оцінки є ПП «Астор-Юг».
               Рішення про затвердження документа державного планування прийматиме Сергіївська селищна рада.

Ознайомитись з проектом документу державного планування та звітом про  СЕО можна у приміщенні Сергіївської селищної ради за адресою  67780, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3, та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: http://sergeevka.info

Документи, що надаються до розгляду громадськості:

-          Проект внесення змін до генерального плану у вигляді графічних матеріалів;

-          Пояснювальна записка;

-          Звіт про СЕО проекту містобудівної документації.

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у Сергіївській селищній раді, Білгород-дністровській районній державній адміністрації у департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості  щодо бажаних змін у проекті документу державного планування та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення, а саме:

 з «29» травня 2020 р. до «27» червня 2020 р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до генерального плану та обсягу виконання СЕО надаються до Сергіївської селищної ради за адресою  67780, Одеська обл., смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3, у письмовому вигляді особисто в робочий час, або на електрону адресу селищної ради:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

            Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

 

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Плотнікова Марина Сергіївна: 04849-35853

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться у приміщенні Сергіївської селищної ради:

«15» червня 2020 р. об 11 г. 00 хв.

 

 

Селищний голова               ____________________                І.В.Вовченко

 

Увага, ремонт дворових проїздів!

Створенно у розділі - : новини
on 01/06/2020

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка! Сьогодні, впродовж дня, буде відбуватися ремонт дорожнього полотна дворових проїздів у центральному районі селища та на житловому масиві. Будьте уважні та обережні!  Вибачте за можливі незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

Вчора, 28 травня 2020 року, в Одеської обласної державної адміністрації відбулась нарада під управлінням заступника керівника ОДА Ванаша Д.В. щодо вирішення питання із спорудами водовідведення у смт. Сергіївка. В нараді приймали участь керівники Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності, керівництво управління туризму, рекреації та курортів,  а також Сергіївський селищний голова Вовченко І.В. та керівник КП «ЖКГ смт Сергіївка». 

Тема наради – аварійний стан споруд водовідведення смт Сергіївка які складаються з каналізаційної мережі довжиною 27,6 км (з них в аварійному стані 20%), трьох каналізаційних насосних станцій (потрібен частковий ремонт) та каналізаційних очисних споруд потужністю 4.0 тис. м³ на добу (потребують повної реконструкції). 

У березні 2020 року представники Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності облдержадміністрації із залученням фахівців-проектувальників з питань очищення стічних вод, провели обстеження каналізаційних очисних споруд смт Сергіївка та підтвердили, що вони повністю вийшли з ладу,  а саме: всі металеві конструкції та трубопроводи повністю зруйновані від корозії; механічне та електричне обладнання потребує повної заміни і частково відсутнє, але основні залізобетонні конструкції можуть бути відновлені у процесі реконструкції очисних споруд.

Селищний голова Вовченко І.В. доповів, що Сергіївська селищна рада вже має науково обґрунтовані пропозиції щодо розробки проекту реконструкції очисних споруд, але вартість розробки проекту (до 1.5 млн. грн.), та орієнтована вартість самої реконструкції (до 150 млн. грн.) потребує значних державних інвестицій, адже річний бюджет селища складає близько 30 млн. грн..

В результаті наради вдалося досягти згоди, щодо співфінансування робіт по розробки проекту (1 млн. грн сплатить облдержадміністрація, 500 тис. грн. – Сергіївська селищна рада), після яких проект реконструкції очисних споруд буде подано на розгляд до Кабінету Міністрів України.   

 

 

Увага оголошення!

Створенно у розділі - : новини
on 22/05/2020

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

Завтра, 23 травня, відновлюють свою роботу усі регулярні пасажирські автобусні маршрути громадського транспорту. Сполучення має відбуватися за попередніми розкладами. 

Увага ремонт дороги!

Створенно у розділі - : новини
on 16/05/2020

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

Зараз відбувається ремонт дороги на ділянці від повороту на Сергіївку (біля села Біленького) до в’їзду в смт Сергіївка. Будьте уважні та обережні рухаючись цією ділянкою.

Сергіївська селищна рада.

Вчора, 8 Травня, у день пам’яті та примирення Сергіївський селищний голова Вовченко І.В. і керівництво селищної ради поклали квіти біля пам’ятнику воїнам визволителям, який для всіх мешканців символізує пам’ять про всіх загиблих, всіх, кого так чи інакше торкнулася та війна. Після церемонії селищний голова і керівництво селищної ради завітали до кожного з наших ветеранів з привітанням, поздоровленням і подарунками щодо наступаючого Дня Перемоги 9 травня.

Шановні мешканці смт Сергіївка, а також майбутньої Сергіївської ОТГ!

Сьогодні ми отримали відповіді на наше звернення до Уряду України щодо загрози зриву оздоровчого сезону 2020 року у літніх таборах та санаторіях. Нагадаємо це звернення було відправлено Сергіївською селищною радою 29 квітня цього року. У ньому говорилося,  що в зв’язку з карантинними заходами щодо пандемії коронавірусу COVID-19, оздоровчий сезон знаходиться під загрозою. Більша частина мешканців селища та сусідніх сіл може залишитися без роботи, селищна рада отримає величезний дефіцит бюджету, що в свою чергу поставить під загрозу повноцінне функціонування комунальних закладів селища.

Зараз наше звернення знаходиться під контролем Прем’єр-міністра України. Кабмін розробив проект рішення «Щодо забезпечення реалізації заходів з дитячого оздоровлення в 2020 році в смт. Сергіївка Одеської області». Проект обіцяють розглянути в термін до 20 травня. 

Також Прем’єр-міністр України надав розпорядження сформувати центральний міжвідомчий штаб з координації організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей (у складі штабу працюватиме Сергіївський селищний голова Вовченко І.В.), та регіональні його відділення у кожній області. Штаб контролюватиме проведення і фінансування оздоровчої кампанії 2020 року.

Таким чином, сподіваємося, що вжиті Урядом за зверненням Сергіївської селищної ради заходи дозволять провести літню оздоровчу кампанію 2020 року в смт Сергіївка. 

Селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Шановні ветерани! Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

У ці світлі дні бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого селища і рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом, дорогі ветерани!

Селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Страница 1 из 59