846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини
Admin

Admin

Шановні мешканці курорту Сергіївка! 

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята - Дня Незалежності України!

Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України.

Щиро зичу вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів.

Голова Сергіївської селищної ради

Вовченко І.В.

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті селищної ради http://sergeevka.info буде оприлюднений проект рішення селищної ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект:

«Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Сергіївської селищної ради»

Регуляторний акт розроблений загальним відділом Сергіївської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:

67780, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3 

тел. (04849) 47 - 8 - 24, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Шановні мешканці курорту Сергіївка! Сергіївської селищної ради вдалося повернути в комунальну власність незаконно відібраний у громади в довгострокову оренду дитяче містечко "Казка". Всі ви бачили і знаєте в якому стані дитяче містечко зараз. Ми плануємо передати його в оренду дійсно зацікавленим підприємцям, які будуть готові до вкладення коштів і розширення функціоналу дитячого міста "Казка".

У зв'язку з цим ми хочемо почути ваші пропозиції і побажання - яким би ви хотіли бачити наше дитяче містечко. Відповідно до ваших вимог і побажань будуть вибудовуватися умови оренди для майбутніх орендарів.

Пропозиції та побажання можуть бути оформлені в будь-якому вигляді - тут в коментарях, на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або звичайною поштою в письмовому вигляді з позначкою "громадські обговорення".

Дитяче містечко "Казка" - унікальний архітекторно-скульптурний комплекс для дитячого відпочинку в курорті Сергіївка і яким він буде в подальшому - залежить від кожного з нас.

Шановні жителі курорту Сергіївка!

Комунальне підприємство "Сергіївська музична школа" оголошує набір дітей та дорослих на 2019-2020 навчальний рік за класами:

фортепіано, баян, флейта, гітара, акордеон, труба.

Консультації проводяться щодня (крім суботи та неділі) з 15:00 до 17:00 в приміщенні музичної школи (стара школа навпроти селищної ради).

Адміністрація.

Арнаут Владимир Петрович родился 11 декабря 1946 года в г. Одесса. С 1976 по 2007 год работал учителем математики в Сергеевской средней школе. С 1992 по 1999 год был директором школы. Учитель высшей категории, имел звание "Отличника образования Украины", Почётный гражданин курорта Сергеевка.

Сергеевский поселковый совет, с искренним сожалением, выражает соболезнования родственникам, друзьям и коллегам. Прощание состоится в пятницу, 16 августа, в 11 утра возле дома по адресу Черноморская 23. 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок дев’яту   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 23 серпня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок дев’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2.Про внесення змін в перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території смт Сергіївка. 

2.3.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель комунальної власності з метою формування земельних ділянок на території смт Сергіївка.

2.4.Про затвердження висновку  експертного будівельно-технічного дослідження на предмет здійснення і складу невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень орендованого майна комунальної власності  нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 28,62 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Горького,1. 

2.5.Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора)щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлових приміщень №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Чорноморська, 19б за рахунок грошових коштів орендаря Арнаут Л.В.

2.6.Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора)щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлових приміщень №№116,28,121,29,117,118,119,30,1,120,122,21 загальною площею 133,5 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Чорноморська, 19б за рахунок грошових коштів орендаря Костюк І.С.

2.7.Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок, загальною площею 9,0543 га, яка знаходиться в орендному користуванні ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка» та перехід права оренди  до ТОВ «НАДІЯ-ЮГ».

2.8.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 789 від 12.07.2019 року «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок, загальною площею 0,6700 га, яка знаходиться в постійному користуванні ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка» та перехід права оренди  до ТОВ «НАДІЯ-ЮГ».

2.9.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність з земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.10. Про надання дозволу гр. Бешляга Д.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Херсонська, 17, з земель житлової та громадської забудови. 

2.11. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/1 у смт Сергіївка.

2.12. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/3 у смт Сергіївка.  

2.13. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/4 у смт Сергіївка.  

2.14. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/5 у смт Сергіївка.  

2.15. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/6 у смт Сергіївка.  

2.16. Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок дев’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 21. 08. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Увага! Оголошення!

Створенно у розділі - : новини
on 17/07/2019

Шановні жителі та гості курорту Сергіївка!

Для вашої зручності, з сьогоднішнього дня, на території набережної лиману (від кафе "Б-52" до лиманського пляжу) працює безкоштовна зона WiFi (Internet). Для підключення досить перебуваючи в зазначених межах (поруч з набережної або на ній, ділянка вулиці Чорноморської - від кафе "Б-52" до спуску на лиманський пляж включно). Вам необхідно зайти в налаштування вашого пристрою в розділ WiFi і вибрати мережу "Sergeevka_WIFI". Пароль не потрібний.

Також, з метою підвищення безпеки, в даний час проводиться монтаж селищної системи відеоспостереження, яка включає в себе 14 камер з високою роздільною здатністю. Запуск системи відеоспостереження планується на наступному тижні.

 

12 липня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 48 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок восьму   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 12 липня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок восьмої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання  бюджету смт Сергіївка за перше півріччя  2019 року.

2.2. Про  внесення змін і доповнень  до  бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.3. Про внесення доповнень до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка». 

2.4. Про  внесення доповнень  до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, що підлягають приватизації у 2019 році.

2.5. Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора) щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлового приміщення будівлі літ. «А», загальною площею 136,9 м.кв., нежитлового приміщення гаражу літ. «Б», загальною площею 33,1 м.кв., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Пірогова, 1а за рахунок грошових коштів орендаря Сокиран В.А.

2.6. Про затвердження висновку експертного будівельно-технічного дослідження на предмет здійснення і складу невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень орендованого комунального майна  нежитлових приміщень будівлі літ. «А» та гаража літ. «Б», розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Пірогова, 1а.

2.7. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень будівлі літ. «А» загальною площею 136,9 кв.м., нежитлового приміщення гаражу літ. «Б» загальною площею 33,1 кв.м., яке розташоване за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Пірогова, 1а.

2.8. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних  поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень № 88,89,90,91 загальною площею 115,3 кв.м., яке розміщене за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б. (Кравченко С.С.)

2.9. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних  поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень № 49,50,51,52 загальною площею 124,0 кв.м., яке розміщене за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б. ( Сов’як А.Р.).

2.10. Про перехід права оренди на земельні ділянки по вул. Гагаріна, 1 у смт Сергіївка.

2.11. Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо поділу  земельної ділянки Сергіївській  селищній раді  для розміщення та експлуатації  будівель пансіонату, за адресою:  вул. Набережна, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровського, Одеської області.

2.12. Про надання дозволу ФОП Нікітенко Н.В. на передачу земельної ділянки по вул. Буджакська у смт Сергіївка в суборенду. 

2.13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність з земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.14.Земельні питання:

2.15.Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок восьму чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 10. 07. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

З Днем Конституції України!

Створенно у розділі - : новини
on 28/06/2019

Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичим Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Cелищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

Страница 1 из 49