846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Адресна соцiальна допомога

Рішення виконкому

№ 11

 

« 12  »   січня   2011 р.

 

Про затвердження Положення

про умови та порядок надання

адресної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім’ям

 

З метою надання  адресної соціальної допомоги для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з бюджету селищної ради малозабезпеченим сім’ям селища, які за розрахунками не мають можливості одержувати державну житлову субсидію з відсутності централізованого опалення  та послуги з гарячого водопостачання у смт. Сергіївка, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ: 

 

1. Затвердити  Положення про умови та порядок надання адресної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям смт. Сергіївка (додаток №1).

2. Затвердити склад комісії по розгляду надання адресної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям смт. Сергіївка (додаток №2).

3. Доручити  комісії по  розгляду надання  адресної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям смт. Сергіївка  вести облік прийнятих заяв по наданню адресної допомоги, виконувати контроль за  цільовим  призначенням бюджетних коштів та терміну виконання згідно з затвердженим Положенням.

  1. Відповідальність за організацію виконання даного рішення  покласти на завідуючого  загальним відділом селищної ради.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Марушевську Г.С.

 

 

 

 

 

СЕЛИЩНИЙ   ГОЛОВА О.Ю.ШЕЛЕСТЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до рішення

виконавчого комітету

Сергіївської селищної ради

від 12.01.2001р. № 11

 

ПОЛОЖЕННЯ

про умови та порядок надання адресної соціальної

допомоги малозабезпеченим сім’ям смт. Сергіївка

 

1. Це положення визначає умови призначення та порядок надання малозабезпеченим сімям  смт. Сергіївка щомісячної безготівкової адресної соціальної допомоги для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з бюджету селищної ради. У зв’язку з тим, що у смт. Сергіївка відсутнє централізоване опалення та послуга з гарячого водопостачання, у населення селища згідно з розрахунками немає можливості одержувати державну житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Адресна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям (далі - адресна допомога) призначається за користування житлом, його утриманням та оплату послуг водопостачання, водовідведення, вивезення побутового сміття, в межах норми володіння чи користування зазначеними послугами громадянам, зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку), які сплачують у січені-лютому місяці 2011 року більше ніж 3,0 відсотка, а з березня місяця 2011 року більше ніж 5 відсотків середньомісячного сукупного доходу.

3. Надання адресної допомоги та контроль за їх цільовим призначенням здійснюється комісією по наданню адресної допомоги. На кінець кожного місяця оформлюється протокол про нарахування адресної допомоги малозабезпеченим сім’ям на 6-ть місяців, згідно якого видається розпорядження селищного голови. Кошти з розрахунку адресної допомоги та розпорядження селищного голови для його виконання направляються у комунальне підприємство «Управління комунального господарства смт. Серггіївка»  для подальшого відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям, які отримали адресну допомогу.

4.  Розрахунки розміру адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг здійснюються у такий послідовності:

-визначається середньомісячний сукупний доход усіх прописаних у квартирі мешканців за останні 6 місяців;

-визначається розмір обов’язкової частини плати заявника за житлово-комунальні послуги;

-визначається загальний щомісячний розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норми володіння чи користування житлом та нормативів користування комунальними послугами у смт. Сергіївка;

-визначається розмір адресної допомоги як різниця між розміром плати (у межах норми) і розміром обов’язкової частки плати заявника.

  1. Адресна допомога не призначається, якщо у житлових приміщеннях зареєстровані громадяни, працездатного віку, які не працювали і не  навчалися за денною формою навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як такі, що шукають роботу, протягом шістьох  місяців, що передують місяцю звернення за призначенням адресної допомоги, крім громадян які:

-доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку;

-громадян, які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку;

-громадян, які мають трьох  і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними;

-громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми – інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного  розкладу, або особами, які досягли 80-річного віку.

  1. Для оформлення адресної допомоги необхідно надати  перелік документів:

-заява про надання адресної допомоги;

-ксерокопія: паспорту, ідентифікаційного коду, свідоцтво о народженні дитини, трудової книжки (тимчасово не працюючого), пенсійного посвідчення, льготного посвідчення;

-довідка про доходи кожного зареєстрованого за останні 6 місяців.

  1. Рішення про призначення адресної допомоги приймається протягом 10 (десяти) днів після подання заяви та усіх належним чином оформлених документів.

 

Дане Положення розроблене на підставі ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ч1 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів від 27 липня 1998 року №1156  «Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії» із змінами від 08.09.2010 року №861.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                          Г.С.Марушевська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до рішення

виконавчого комітету

Сергіївської селищної ради

від 12.01.2001р. № 11

 

СКЛАД

комісії по розгляду надання адресної соціальної

допомоги  малозабезпеченим сім’ям смт. Сергіївка

 

 

Шевченко Олег Петрович                    - депутат Сергіївської селищної ради,  голова

постійної депутатської комісії з питань

бюджету, фінансів, соціально-економічної

політики та ринкових відносин, голова

комісії (за згодою);

Лисицька Галина Кузьмівна                 - спеціаліст 1 кат.  виконавчого комітету

селищної ради,  секретар комісії;

Члени комісії:

 

Стеценко Юрій Григорович                  - депутат Сергіївської селищної ради,  голова

постійної депутатської комісії з питань

житлово-комунального господарства та

управління комунальною власністю

(за згодою);

Візняк Наталія Семенівна                    - паспортист КП «УКГ смт. Сергіївка»;

 

Колмагорова Анастасія Арсентіївна    - член ради ветеранів  (за згодою).

 

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                          Г.С.Марушевська